1 / 6
Mv Agusta Tamburini F4 Limited
40.000 €
Цената не е фиксна
06.03.2021 15:14

Струга / Струга

Марка:

MV Agusta

Вид:

Спортски

Година:

2005

Модел:

TAMBURINI

Километри:

5000

Mv Agusta Tamburini F4 1000
Limited Edition 044/300
5500km
Kupen nov 76000eu

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава / Можна е замена од:

A.K
Потврден огласувач
078357666
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам