1 / 4
Појачало за во кола/ Елипси
5.500 МКД
Цената е фиксна
03.08.2022 13:35

Струмица / Струмица

Се продава појачало за во кола 200W и 4 елипси (Sony & Kenwood)
Појачало 2000 денари
SONY 2000 денари
Kenwood 1500 денари

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Се продава од:

Иван
Потврден огласувач
070347978
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам