1 / 9
Bmw 530d F10
16.900 €
17.000 €
22.02.2021 12:57

Куманово / Куманово

Марка:

BMW

Модел:

530

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2022

Сила на моторот:

190 kw / 258 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Se prodava bmw 530d F10, 245ks proizveden 2011 godina ,koza, greaci na sedista, siber, senzori, registriran so zelen karton do 02.2022 godina, servisiran, novi gumi, vo odlicna sostojba.
Kontakt 078720022

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Filip
Потврден огласувач
078720022
Испрати Е-маил до огласувачот