1 / 4
Cane corso
150 €
Цената е фиксна
22.02.2021 13:11

Росоман / Кавадарци

Se prodavaat kutrenca od sortata Cane Corso
Ostanati samo 4zenki
Od extra roditeli spremni za prevzimanje.

Категорија: Останато

Се продава од:

Zarko veljkovik
Потврден огласувач
071239919
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам