1 / 8
Opel Vectra B 1.6 16V 1997
1.200 €
27.07.2022 17:07

Охрид / Охрид

Марка:

Opel

Модел:

Vectra

Година:

1997

Гориво:

Бензин

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Кабриолети

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

75 kw / 102 ks

Kласа на емисија:

Останато

Kolata e vo ispravna vozna sostojba.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Naum
Потврден огласувач
070592826
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам