1 / 2
Tastatura za Fujitsu Simens
1.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

14.11.2022 20:14

Пробиштип

Prodavam tastatura vo ispravna sostojba bez nikakov problem od Laptop Fujitsu Simens , kako na slikite .
Prakam po Kargo niz cla MK.

Категорија: Компјутери / Делови и опрема за Лаптопи / Тастатури

Се продава од:

Trajce
Потврден огласувач
071304913
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам