1 / 11
Mini Cooper 1.6 Dizle,2009 god.
4.999 €
22.07.2021 14:13

Карпош / Скопје

Марка:

Mini

Модел:

Cooper D

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2021

Сила на моторот:

80 kw / 109 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Mini Cooper
1.6 Dizel
80kw/110ks
2009 godina

Voziloto e vo odlicna sostojba do Garancija na Km !!

Best Auto
ul.Kacanicki pat bb
Industriska Zona Vizbegovo
Tel. 070229000
www.bestauto.mk
info@bestauto.mk

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

Best Auto
Kacanicki Pat bb, Vizbegovo
Потврден огласувач
070229000
Испрати Е-маил до огласувачот

Seat Altea 1.2 TSI, 2014 god.

7990 €

Opel Meriva 1.7 CDTI,2009 god.

3650 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам