1 / 12
IZVEDUVAME GRADEZNI RABOTI GIPS MOLERAJ STRUJA VODA
10 МКД
Цената не е фиксна
14.03.2023 07:08

Кисела Вода / Скопје

Izveduvame sekakov vid na gradezni raboti, gips, moleraj, betoniranje, saluvanje, rushenje, krovovi, struja, voda, plocki, armiranje i golem del drugi gradezni raboti po EFTINI CENI

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Останато

Се продава од:

Dame
Потврден огласувач
075874407 075703126
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам