1 / 8
Nekoristen industriski aksijalni Ventilator 5.5ks
160 €
15.03.2023 18:44

Ѓорче Петров / Скопје

Se prodavaat 25 industriski ventilatori nekoristeni. 4kw. 80cm

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
070382482
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам