1 / 2
СЕТ Средство за чистење LCD/LED екрани
150 МКД
Цената е фиксна
23.02.2021 02:10

Кавадарци / Кавадарци

Состојба на предмет
Нов

Сет за нега на LCD екрани на телевизори, лаптопи, мобилни телефони, камери и останато. Одличен ефект, не остава никакви флеки после чистење како со обично средство.
Во сетот следува 1x четка, 1x крпа и шише 60ml LCD средство.

Категорија: Останато

Се продава од:

Riste
Потврден огласувач
075751440
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам