1 / 2
Се продава водна желка со аквариум и опрема
6.000 МКД
Цената е фиксна
16.04.2021 19:31

Куманово / Куманово

Се продава желка стара 5 години. Аквариум за неа со димензии 100x50x50. Со аквариумот одат филтер за вода, греач за вода, лампа за желката и платформа за сончање. Цена 6000 денари

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Риби и Акваристика

Се продава од:

vm
Потврден огласувач
078489289
Испрати Е-маил до огласувачот