1 / 1
Fender 2-Buttons Footswitch Channel
25 €
Цената не е фиксна
30.09.2022 07:31

Битола / Битола

Испраќам по карго    

Продавам двоканален Фендер фотсвич

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Останато

Се продава од:

Зоран Маневски
Потврден огласувач
075237951
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам