1 / 4
SE PRODAVA LOKAL 119m2(izdaden pod kirija)
777.777.777 €
23.02.2021 15:10

Гостивар / Гостивар

Квадратура:

119 m²

Греење:

Нема

se prodava lokal 119m2 odma do super marketot stokomak,izdaden pod kirija

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава од:

Andrea
Потврден огласувач
077567771
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам