1 / 5
USB Gaming Headset Big Super Bass - Novi
990 МКД
Со вклучен ДДВ
23.02.2021 17:49

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

USB Gaming Headset CY-519 Black & Red Big Headphones Super Bass with Microphone for Gamers

Speaker Dimension: 40mm
Speaker Impendance: 32Ohm ± 15%
Frequency Responce: 20-20.000Hz
Sensitivity: 94dB S.P.L at 1KHz
Rated Power 15mW
Power Capability: 100mW
Cable length: 2m ± 0.15m
Built in microphone: yes omnidirectional
Microphone Sensitivity: -52dB ± 3dB
Microphone Impendance: 2.2K Ohm
Active noise reduction: yes
Volume control: yes

Moznost za on-line plakanje i isporaka po brza posta.

Poveke informacii na:

www.premium.com.mk
Tel. 02/ 32 32 488

Категорија: Компјутери / Делови и опрема за Лаптопи / Микрофони / Слушалки

Се продава од:

Premium Computers
ul. Kosta Novakovik br.17 Aerodrom Skopje
Потврден огласувач
02/ 32 32 488
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам