1 / 12
MAZDA CX-7 2.2 FACELIFT 4X4 FULL
11.300 €
11.600 €
Денес 12:26

Кисела Вода / Скопје

Марка:

Mazda

Модел:

CX-7

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2024

Сила на моторот:

128 kw / 174 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

KOLATA E KAKO NOVA SO FULL OPREMA
REALNI KM
SERVISNA ISTORIJA
BEZ UDARI I SMINKI
SEVISIRANA
REGISTRIRANA DO 2.2024
NOVI GUMI
NOV AKUMULATOR
CENATA E ZA KESH
ZA ZAMENA CENATA E 12000€
SAMO SERIOZNI
ZA PRAZNI MUAEBTI NE SE JAVUVAJTE

ZA PODETALNO INFO NA TELEFON

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

.
Потврден огласувач
078222157
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам