1 / 6
KUMHO 245 40 18
10.000 МКД
Цената е фиксна
Денес 12:34

Кочани / Кочани

Тип на гуми:

Летни Гуми

Ширина:

245

Висина:

40

Дијаметар:

18

Prodavam 4 gumi extra socuvani...
KUMHO 245 40 18...
Gumite sezdravi i pravi ne se lepeni...
Proizvedeni 47 nedela 2019 god...

CENA 10000 za 4 broja

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

UNICAR POLOVNI AVTOMOBILI
Потврден огласувач
078 390 355
Испрати Е-маил до огласувачот

OPEL ZAFIRA TOURER 2.0 CDTI 110KS 7 SEDISTA_2012

9300 МКД

Ласери за забави за надворешна употреба

800 МКД