1 / 3
Samsung S10
190 €
210 €
Денес 13:17

Автокоманда / Скопје

Марка:

Samsung

Модел:

S10

Боја:

White

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

8 GB

Големина на екранот:

5,5 - 5,9" инчи

telefonot ima puknato staklo.. Ne preci pri rabotenje...Raboti perfektno bez nikakov problem
BEZ NIKAKVI ZAMENI Cenata e Fiksna

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Joni
Потврден огласувач
070525927
Испрати Е-маил до огласувачот