1 / 2
Kuka vo butel ll
1 €
16.03.2023 15:41

Бутел / Скопје

Број на соби:

8

Квадратура:

275 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Централно

Дворна површина:

660 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Година на градба:

1969

Број на балкони:

5 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Rokomija

Se prodava kuka vo butel ll karsi opstina Cair

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

zoran
Потврден огласувач
075363139
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам