1 / 3
Se prodava stan na 1vi kat nasproti restoran Mojso
1 €
21.12.2021 18:02

Кичево

Број на соби:

3

Квадратура:

70 m²

Греење:

Друго

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Југоисток

Se prodava stan na 1vi kat nasproti restoran Mojso. Stanot e so povrsina od 70 m2 + 20m2 garaza vednas pod stanot povrzana so vnatresnite skali. Orientacija jugoistok. Povekje informacii na 070318320 Vlatko.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Агенција за недвижности Оkey
Булевар Ослободување 27/2-1 Кичево
Потврден огласувач
070 318 320
Испрати Е-маил до огласувачот

Stanovi na prizemje za deloven prostor 50m2 /60m2/ 75m2

1 €

Stan na 1vi kat sproti apt. Bruno

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам