1 / 8
2.5inch NGFF (SATA) SSD Converter Adapter Case B+M Key
800 МКД
02.08.2022 11:31

Боговиње / Тетово

Состојба на предмет
Нов

2.5inch NGFF (SATA) SSD Converter Adapter Case B+M Key Socket 2 M.2 SATA Adapter Card For E431 E531 X240S Y410P Y510P

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Тастатури, Глувци, Кабли и адаптери

Се продава од:

Enes
Потврден огласувач
070619312
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам