1 / 8
Violina 3/4
160 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.11.2022 08:31

Прилеп / Прилеп

Violinata e stara od češko proizvodstvo vo ispravna sostojba so nea odi gudalo i kufer .

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Гитари/Електрични гитари

Се продава од:

Damjan
Потврден огласувач
075537059
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам