1 / 9
Kuka Stan
250 €
19.05.2022 14:18

Штип / Штип

Број на соби:

2

Квадратура:

65 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

350 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Север

Адреса:

Hristijan Karpos 108

Се издава Куќа/Стан во населба леваци, 5мин од центарот на градот. Комплетно уреден

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се изнајмува од:

Gggg
Потврден огласувач
077390100
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам