1 / 7
Parketar Parketarski uslugi
1 МКД
19.05.2023 19:01

Бутел / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Parketarski uslugi
Montaza struganje kitiranje bajcuvanje lakiranje

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Паркетари

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
77615227
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам