1 / 6
КУЌА ЗА ТУРКАЊЕ
29.000 €
18.08.2022 14:05

Битола / Битола

Број на соби:

3

Квадратура:

60 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Нема

Дворна површина:

150 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Година на градба:

1960

Година на реновирање:

1

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Чифте фурни

Се продава куќа за туркање Чифте Фурни.
Во куќата може да се живее,има двор околку 150м2,легализирани гаражи и помошни објекти со можност да се спојат маркиците.Можност за градба на приземје и два спрата.
Куќата не може да се продаде без посредништво од агенција Plan B.
За подетални информации обратете се во агенција Plan B- Битола веднаш до Белата куќа.
Контакт тел:
075 211 211
075 211 211
075 211 211
075 211 211

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

Plan B - Агенција за недвижности
Димитар Илиевски Мурато 12/11
Потврден огласувач
075211211
Испрати Е-маил до огласувачот

СЕ ПРОДАВА ВИКЕНД КУЌА ВО С.БИСТРИЦА

28000 €

СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО ДОЛНИОТ ДЕЛ НА ГРАДОТ

69000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам