1 / 9
JAMIS CARBON SO MNOGU DODATNA OPREMA
1.499 €
Цената е фиксна
19.11.2022 09:54

Охрид / Охрид

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

Останато

JAMIS FULL CARBON
Viber +4796855672

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
079215300
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам