1 / 2
Elektro motori
20 €
10.05.2023 17:45

Куманово / Куманово

Prodavam trofazni elek.motori so golemi kw i razlicni obrtai
30kw 1460 obr
22kw 1460 obr
18.5kw 2900 obr
15kw 1460 obr
Extra cena so popust barajte na 076290147

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од:

kiko
Потврден огласувач
076290147
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам