1 / 3
Sanduk
По Договор
19.06.2022 17:46

Карпош / Скопје

Se prodava sanduk za kamjon
Dimenzii 3.60 na 2.20
Za poveke informacii javete se na telefonskiot broj
070-502-496
Skender

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Skender
Потврден огласувач
070502496
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам