1 / 1
Se prodava plac kaj Luk Oil Dovledzik
1 €
07.03.2023 11:55

Битола / Битола

Квадратура:

20003 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava plac kaj Luk Oil Dovledzik 2000m2 na samiot pat za Bratindol ,lice za kontakt Saso 070200428

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Ilco
Ruzveltova 36
Потврден огласувач
070237005
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам