1 / 5
Shitet audi
6.500 €
24.02.2021 19:25

Брвеница / Тетово

Марка:

Audi

Модел:

A4

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2021

Сила на моторот:

170 kw / 231 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Audi A4
2,0 TDI 2007
F1 full oprem
Servis ulje,filtera,kaish,pump,diska,koçnica. Ne gjendje super

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Xhemal
Потврден огласувач
071853958
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам