1 / 7
KAUC
1 МКД
Со вклучен ДДВ
11.05.2023 11:57

Аеродром / Скопје

Poloven kauc,na rasklopuvanje,odlicno socuvan
140cm x 190cm Izraboten e od masivno drvo 90%.

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Кревети

Се продава од:

Bojko
Потврден огласувач
o76 802 040
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам