1 / 3
LAGER 6308 prodavam
350 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

15.06.2022 17:41

Битола / Битола

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Prodavam lager 6308 IKL Jugoslovenski nov
72 x 30 x 19

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Резервни делови

Се продава од:

Ljupco
Потврден огласувач
075348504
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам