1 / 10
ULTRAZVUCEN URED ZA ZASTITA OD RAZNI ZIVOTNI I PTICI
1.500 МКД
Цената е фиксна
19.06.2021 14:18

Кочани / Кочани

Состојба на предмет
Нов

- ULTRAZVUCEN URED NA BATERII ZA ZASTITA OD RAZNI ZIVOTNI I PTICI SO SENZOR NA DVIZENJE.RABOTI NA ULTRAZVUCNA FREKFENCIJA OD 16-60Hz. I STITI NA POVRSINA OD 25 m2. LESNO I BRZO SE POSTAVUVA NA POSAKANOTO MESTO I VEDNAS POCNUVA DA VRSI DEJSTVO. Карактеристики: Има прилагодување на чувствителност на сензорот за движење. Сосема нов, високо квалитетен производ. Лесна инсталација на репелер на посакуваната локација За надворешна употреба Благодарение на сензорот за движење, уредот се вклучува само кога ќе регистрира движење Кога ќе се открие движење, тој ќе испушти ултразвук. Ефикасно одбива птици, мачки, куна, кучиња, зајаци и сл . Уредот не пречи во работењето на телевизори, радија, електронски алармни уреди, детектори за чад и пожар и други електрични уреди. Сосема безопасно за луѓето. Примена: во близина на базени, во близина на цветни леи, во градини, овоштарници, тревници, итн. PRAKAME PREKU KARGO EKSPRES SEKOJ DEN VO SEKOE VREME NIZ CELA MAKEDONIJA. 077-735-790 070-607-455

Категорија: Дом и Градина / Градина / Градина Опрема

Се продава од:

INKUBATORI I OPREMA-DIGITALNI MERNI INSTRUMENTI I VLAGOMERI
Потврден огласувач
070-607-455 077-735-790
Испрати Е-маил до огласувачот

SISTEM ZA RAZLADUVANJE SO VODENA MAGLA-PRSKALKI

800 МКД

EKOLOSKI ULTRAZVUCEN URED ZA ZASTITA OD PODZEMNI STETNICI

900 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам