1 / 9
ATRAKTIVEN PLAC od 870m2 vo CENTAR
179.999 €
Цената не е фиксна
28.02.2021 23:07

Тетово / Тетово

Квадратура:

870 m²

Тип на земјиште:

Градежно

*atraktivna ponuda* samo vo agencija "CHANAK"
SE PRODAVA!!!
atraktiven plac od 870m2
placot e so 2 stari kuci i so markica za gradba p+2
za izgradba na 1 ili 2 kuci.
do samiot plac ima doneseno struja i voda.
LOKACIJA:
vo neposredna blizina na "Muzicko Shkolo"

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од: Претпријатие

*CHANAK* Agencija Za Nedvižnosti
ul:Dervish Cara br:63 Tetovo
Потврден огласувач
078/449-989 078/271-777
Испрати Е-маил до огласувачот

GRADEŽNA PARCELA OD 4270 M2 VO INDUSTRISKA ZONA KAJ LEAR

35 €

Prodažba na plac na dobra lokacija vo s. Dolno Sedlarce

45000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам