Vw Golf 5 1.9 Tdi 6 brzini 105ks. 2006 god. Ima poveke..
1 €
04.03.2021 11:42

Пехчево / Берово

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2021

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodavaat..
- Vw Golf 5 1.9 Tdi 90ks. 2006 god. 5 vrati. -Reg na Mk do 10 mesec..
- Vw Golf 5 1.9 Tdi 6 brzini 105ks. 2006 god. 5 vrati. -Plateni davacki do reg..
- Vw Golf 5 1.9 Tdi 90ks. 2006 god. 5 vrati. -Plateni davacki do reg..
- Vw Golf 5 1.9 Tdi 105ks. 2004 god. 3 vrati. Reg istecena..
- Vw Touran 1.9 Tdi 6 brzini 105ks. 2005 god. 5 sedista. -Plateni davacki do reg..
- Vw Polo 1.4 Tdi 80ks. 2006 god. 5 vrati. -Reg na Mk cela godina..
- Vw Polo 1.4 Tdi 69ks. 2005 god. 5 vrati. -Reg na Mk do 5 mesec..
- Vw Polo 1.2i Benzin 60ks. 2005 god. 5 vrati. -Reg na Mk do 8 mesec..
- Seat Ibiza 1.4 Tdi 80ks. 2007 god. 5 vrati. -Plateni davacki do reg..
- BMW 318 d. 115ks. 2005 god. 5 vrati. -Plateni davacki do reg..
- Ima: Vw Golf 6ki i mnogu drugi vozila.. So plateni site davacki do registracija.. Vo mnogu dobra sostojba maksimalno zacuvani. So realno pominati kilometri.. So dobri ceni vo komentar ne odgovaram za poveke sliki samo vo poraka/inbox ili na viber: 070-814-964..
-- BEZ ZAMENA SAMO KES..

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Iv
Потврден огласувач
070-814-964
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам