1 / 5
Kako NOVI italijanski kozni teget cizmi br.44 Povolno
1 МКД
Цената е фиксна
14.12.2021 16:45

Карпош / Скопје

Tип на обувки:

Чизми

Големина:

44

Боја:

Темно сина

Kako novi italijanski kozni teget cizmi br.44
Udobni lesni vnatre celosno postaveni topli
Mnogu kvalitetna koza

Ceni 2500.
namaleni 1600
Denes 1400

Prodadeno

Pogore na stranata mozete da gi poglednate i drugite oglasi so robata sto ja nudime


 Dopolnitelen vikend popust -20%

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Се продава од:

MARKONI
Karpos 4 ( City Mall)
Потврден огласувач
071456819
Испрати Е-маил до огласувачот

Kako NOVI italijanski kozni maski cizmi br.41 %%ITALY%%

1 МКД

Kako NOVI maski kozni cizmi br.43 BATA Italy original

1 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам