Stara kuca so golem dvor
40.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

18.01.2023 08:50

Битола / Битола

Број на соби:

3,5

Квадратура:

118 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Струја

Дворна површина:

150 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Година на градба:

1970

Година на реновирање:

1980

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

3 Паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

Kaj casit

Se prodava stara kuca
Prizemni objekti od 78 I 40 m2
Golem dvor od 150m2
Cela parcela 240m2
Moze zamena za stan od 50 do 60m2

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Zoran
Širok Sokak
Потврден огласувач
075659305
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам