1 / 2
Plac - niva kaj novite grobista
1 €
05.03.2023 16:19

Битола / Битола

Квадратура:

3423 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Vo blizina na Rajska Porta i zelen raj

INFORMACII NA
TEL. 075344330

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Hristijan
Потврден огласувач
076538031
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам