1 / 7
VW TRANSPORTER T5 1.9 DIZEL
7.000 €
05.04.2021 08:16

Тетово / Тетово

VW Transporter T5 1.9 63 kw Dizel 2007 godina
209.800km
Bez Klima
Registrirano
AIRBAG
Centralno Zaklucuvanje
Podesuvanje na volan po visina
ABS

Voziloto e vo odlicna sostojba zacuvano maksimalno, napraven e servis novi 4 zimski gumi, kombeto e redovno servisirano.

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
071366091
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам