1 / 8
Kursevi po Angliski jazik
10.000 МКД
Цената не е фиксна
16.09.2022 13:00

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Nasata Akademija Lingva Bel od Toronto Canada, nudi kursevi za ANGLISKI za site vozrasti i razni potrebi. Postoime 11 god vo Kanada. Site casovi se online. Rabotime so TEAMS i so ZOOM. Vrsime i prevodi na site dokumenti.
Za DEMO cas i poveke informacii, kontaktirajte ne' na nasata email adresa: info@getenglishathome; posetete ja nasata web strana: www.geah.ca; ili pobarajte ne' na: + 1-647-963-5554 - Viber.

Категорија: Услуги, Сервисери / Образование, Едукација / Останато

Се продава од: Претпријатие

Akademija Lingva Bel
Toronto , Canada
Потврден огласувач
16479635554
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам