1 / 1
Novi Tepisi po povolna cena
800 МКД
Цената е фиксна
18.04.2021 13:34

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Novi Ravvena polipropilen 100% (11mm debelina)
100*150cm za samo 800den ✔️

Prakame po kargo niz cela Makedonija.

Za naracki na Viber ili Whatsapp

Категорија: Дом и Градина / Подна облога / Теписи и Теписони

Се продава од:

Artan
Потврден огласувач
071530320
Испрати Е-маил до огласувачот