1 / 10
Akademija Lingva Bel
10.000 МКД
Цената не е фиксна
12.05.2022 01:09

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Nie sme virtuelna akademija za ANGLISKI programi. Postoime 11 godini vo Toronto, Kanada. Rabotime preku ZOOM i Teams. Imame razni programi i za site vozrasti. Sekoja programa ima odredena cena.
Nudime leten kamp za angliski za site vozrasti.
Vrsime prevodi na site dokumenti vo tri primeroci i nudime ispit za poznavanje na jazik.
Za poveke informacii i za DEMO cas, kontaktirajte ne':
info@getenglishathome.com. Proverete ja nasata web adresa: www.geah.ca
+1-647-963-5554 на Viber.

Категорија: Услуги, Сервисери / Обуки, Курсеви, Часови и Подучување / Останато

Се продава од: Претпријатие

Akademija Lingva Bel
Toronto , Canada
Потврден огласувач
16479635554
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам