1 / 11
BMW 320
6.000 €
08.12.2022 22:06

Прилеп / Прилеп

Марка:

BMW

Модел:

320

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2023

Сила на моторот:

120 kw / 163 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

BMW 320d
2.0 motor 163 ks

2006godina
Mozi zamena


Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Aleksandar
Потврден огласувач
078305009
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам