1 / 11
razna Foto oprema
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

19.01.2023 22:32

Охрид / Охрид

Испраќам по карго    

prodavam razna Foto oprema moze i zamena Jugo 45 ili 55 ispravno
blic 1000 wati sijalica
Dijaproektor Enalux 50x
mikrofon za kamera -aparat teleskopski Sankyo
Blic za aparat Hanimex CBX 350 so computer
Razni dodatoci
stativi, drzaci, pistoli za okinuvanje,
Filteri Nikon 52mm
Canon Grip Gr 20
polnac Fujix ac power 7,5 v-1,6a
razni polnaci
i druga oprema
tel 078-998-235

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Галантерија за Фотоапарати / Останати додатоци

Се продава / Можна е замена од:

ohrid
Потврден огласувач
1234567890
Испрати Е-маил до огласувачот

prodavam stolarska masina profesionalna

1 €

Ohrid centar izdavam apartman

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам