1 / 3
delovi za golf 4 dizel 66 kw
1 €
14.05.2022 19:17

Штип / Штип

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2001

Гориво:

Дизел

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2020

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

prodavam dekla komplet za golf 4 dizel 66 kw i delovite na slikata
tel 070346688

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

dragan
Потврден огласувач
070346688
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам