1 / 4
Suzuki gsxr 750
6.000 €
12.03.2021 13:00

Велес / Велес

Марка:

Suzuki

Вид:

Спортски

Година:

2008

Модел:

gsxr 750

Километри:

30000

Motorot e vo odlicna sostojba Smeneto ulje filter dve gumi svekici filter na vozduh reg do 20 oktomvri - Samo za seriozni kupuvaci..

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Tacko Petkovski
Потврден огласувач
078277476
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам