1 / 12
Velosipedi mtb city bike
12.345 МКД
02.03.2021 13:23

Гостивар / Гостивар

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

26 "

Velosipedi city bike 28

Delta hurricane city bike ram xl 28 er 1x7 shimano nexus cena 100 €
Bixs 26 ram xl 3x9 deore lx. Xt. Cena 350€

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

zlatko
Потврден огласувач
070831809
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам