1 / 12
Сет за бањо
500 МКД
Цената е фиксна
18.04.2021 13:34

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Сет за бањо 1/2

40 х 60 cm x 1 комад
60 х 90 cm x 1 комад.

Бесплатна достава низ цела Македонија

За нарачки на Viber или Whatsapp Messages

Категорија: Дом и Градина / Бања / купатило / Останато

Се продава од:

Artan
Потврден огласувач
071530320
Испрати Е-маил до огласувачот