1 / 9
Peugeot 307cc na delovi
1.000 €
Цената не е фиксна
26.02.2021 15:53

Гевгелија / Гевгелија

Испраќам по карго    

Марка:

Peugeot

Модел:

307

Година:

2005

Гориво:

Бензин

Километри:

100000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

01.2020

Сила на моторот:

70 kw / 95 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Peugeot 307cc 1.6 16v
aluminski bandazi
elektricni prozori
motor
menjac
delovi okolu motor
karoseriski delovi
delovi od enterier
se sto vi treba

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Darko Kostadinov
Потврден огласувач
070218193
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам