1 / 5
KENWOOD STEREO TUNER KT-56L
1.800 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.10.2022 12:47

Куманово / Куманово

KENWOOD DIGITAL TUNER KT -56L CENA POVOLNA tel. 071 994 970

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам