1 / 11
DELOVI ZA SUZUKI VITARA
1 €
Цената е фиксна
09.12.2021 13:45

Кичево

Марка:

Suzuki

Модел:

Vitara

Година:

1994

Гориво:

Бензин

Километри:

80000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Sekakvi delovi za SUZUKI VITARA 16V I 8V
Barajte na ovaj broj:
078933138

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ww
Потврден огласувач
078719696
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам